Obiektywna wycena kosztów naprawy auta dla ubezpieczyciela

Brałeś udział w wypadku samochodowym, który nie został przez Ciebie spowodowany? Jeśli Twój pojazd uległ zniszczeniom, możesz domagać się pokrycia wszelkich kosztów naprawy od firmy ubezpieczeniowej osoby odpowiedzialnej za powstanie zdarzenia. Wybierz jedną z opcji poniżej.

Kosztorys powypadkowy – jakie pojazdy obejmuje

Wycena naprawy i likwidacji szkody dotyczy różnych pojazdów. Nasza pomoc obejmuje zwyczajnych samochodów osobowych, a nawet unikalne, zabytkowe pojazdy. Kosztorys naprawy auta wykonywany jest indywidualnie dla różnych modeli samochodów lub motocykli. Zawsze uwzględnia cenę fachowej naprawy przez autoryzowanego warsztat i każdą roboczogodzinę mechanika.

Samochody osobowe

Taki kosztorys może przydać Ci się przede wszystkim wtedy, gdy w samochodzie należy zastosować tylko oryginalne części. Ceny takich części są znacznie wyższe niż w przypadku zamienników. Nieraz zaniżana jest wartość tych przedmiotów, ponieważ ubezpieczyciel nie chce wypłacić całości należnego odszkodowania.

Zamów kosztorys naprawy samochodu osobowego

 

Samochody dostawcze

Samochody dostawcze są większe niż zwyczajne auta osobowe, koszta ich naprawy, automatycznie rosną. W czasie zdarzenia drogowego może dojść do uszkodzenia większej powierzchni samochodu. Czas poświęcony na prace blacharskie i lakiernicze będą wyższe niż w przypadku małych pojazdów. Niektóre firmy ubezpieczeniowe mogą próbować wymigać się od pokrycia tego typu kosztów, dlatego należy pamiętać o dokładnym przeanalizowaniu ustalonego kosztorysu.

Zamów kosztorys naprawy samochodu dostawczego

Samochody ciężarowe

Wbrew pozorom naprawa samochodu dostawczego może okazać się dużo droższa niż w przypadku samochodu osobowego, dostawczego czy też motocyklu. Dzieje się tak, ponieważ są to duże pojazdy, składające się z wielu drogich części. Ponadto ich naprawa jest o wiele bardziej czasochłonna. W przypadku aut ciężarowych, warto zgromadzić dokumentację zawierającą kosztorys naprawy samochodu, sporządzony przez niezależnego rzeczoznawcę.

Zamów kosztorys naprawy samochodu ciężarowego

Motocykle

Motocykl czasami ulega większym zniszczeniom niż samochód, gdyż wypadki lub kolizje na takich pojazdach przeważnie są bardzo poważne i zdarzają się przy dużych prędkościach. Przekłada się to na wysokie koszta naprawy, a co za tym idzie również próby oszustwa ze strony ubezpieczyciela. Dobrze rozporządzony kosztorys pozwoli Ci na uniknięcie takich problemów. Nasz niezależny rzeczoznawca przeprowadzi kalkulację, abyś mógł odzyskać pełne odszkodowanie z OC sprawcy.

Zamów kosztorys naprawy motocykla

Pojazdy zabytkowe

Tego typu pojazdu posiadają unikalne oraz bardzo kosztowne i trudno dostępne części. W przypadku “żółtych tablic” nieraz zdarzają się próby oszustwa ze strony ubezpieczycieli. Nawet gdy na pierwszy rzut oka straty mogą wydawać się być stosunkowo niewielkie, warto skorzystać z usług niezależnego rzeczoznawcy, który prawidłowo sporządzi kosztorys powypadkowy.

Zamów kosztorys naprawy pojazdu zabytkowego

Profesjonalny kosztorys naprawy samochodu online

Chcesz jak najszybciej uzyskać szczegółowy i dokładny opis kosztów naprawy pojazdu po zdarzeniu drogowym? Nawet jeśli uszkodzenie dotyczy Twojego jedynego środka transportu, nie musisz szukać transportu zastępczego, ani płacić za taksówki.

Niezależny rzeczoznawca może przeprowadzić kalkulację naprawy samochodu online. Oznacza to, że w ogóle nie musisz wychodzić z domu!

Niektórzy klienci obawiają się, że wycena internetowa nie jest zbyt dokładna. Jak się jednak okazuje, obawy te są zupełnie bezpodstawne! Rzeczoznawca jest w stanie wykonać profesjonalny kosztorys naprawy pojazdu przez internet. Wystarczy, że zgłosisz się do naszego eksperta, a dokładny opis kosztów naprawy zostanie wykonany w mgnieniu oka.

Zamów kosztorys naprawy online

Otrzymałeś zaniżony kosztorys naprawy pojazdu? Pomożemy!

Czasami ubezpieczyciel może próbować Cię przechytrzyć i żądać faktury za naprawę uszkodzonego samochodu. Jednakże Sąd Najwyższy informuje nas, iż jest to niezgodne z prawem, dlatego warto uważać na tego typu sztuczki. Biorąc pod uwagę aktualne ceny oryginalnych części i usług lakierniczych, które nie są najniższe, takie próby oszustwa mają miejsce coraz częściej.

Kiedy zaniżona jest wartość realnych kosztów naprawczych przez ubezpieczyciela, pomożemy Ci uzyskać dopłatę do odszkodowania. Dzięki obiektywnej wycenie rzeczoznawcy jesteś w stanie uniknąć jakichkolwiek nieprzyjemności. Nie przepłacisz z powodu braku wiedzy o obecnych kosztach usług mających na celu doprowadzenie pojazdu do stanu sprzed szkody.

Nasz ekspert postara się jak najszybciej zapoznać z cenami części oryginalnych, zamienników, kosztów lakierowania, pracochłonności, czasu poświęconego na naprawę i innych niezbędnych aspektów. Gdy otrzymasz kosztorys, możesz przedstawić go ubezpieczycielowi. To najlepsza i najprostsza droga do odzyskania środków potrzebnych na przywrócenie pojazdu do stanu sprzed kolizji.

Otrzymaj pomoc przy zaniżonym odszkodowaniu z OC/AC

Zweryfikuj zaniżony kosztorys naprawy samochodu i zyskaj dopłatę do odszkodowania

Usługi świadczone przez doświadczonego rzeczoznawcę pomogą Ci uporać się ze zbyt niską kwotą odszkodowania i uzyskać dopłatę do przyznanego wcześniej odszkodowania! Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub wypełnisz formularz kontaktowy. Ekspert dokona specjalistycznej wyceny kosztów pokrycia wszystkich strat, których doznał Twój pojazd w wyniku wypadku czy kolizji.

Korzystając z naszych usług, masz pewność, że otrzymasz prawidłowy kosztorys i skorzystasz z najwyższej jakości wyceny, dokonanej przez doświadczonego profesjonalistę.

Rzeczoznawca Samochodowy Sprawdzenie samochodu przed zakupem

Działamy online oraz na terenie miast:

Grodzisk Mazowiecki Józefów Konstancin-Jeziorna Legionowo Łomianki Nowy Dwór Mazowiecki Ostrołęka Ostrów Mazowiecka Otwock Ożarów Mazowiecki Piaseczno Płock Podkowa Leśna Pruszków Sulejówek Warszawa Wołomin Wyszków Żyrardów
oraz w innych miastach województwa mazowieckiego, a także w Łodzi.