Usługi rzeczoznawcy pojazdów zabytkowych

Marzysz o aucie zabytkowym? Usługi niezależnego rzeczoznawcy pomogą Ci zrealizować ten cel!

Kompleksowo wspieramy miłośników “żółtych tablic”. Wybierz usługę, która Cię interesuje.

Pomoc przy kompletowaniu dokumentacji pojazdu zabytkowego

Rejestracja samochodu zabytkowego to szereg formalności, jednak wcale nie muszą być uciążliwe. Oferujemy pomoc w załatwieniu wszelkich spraw urzędowych, żebyś mógł skupić się na radości z jazdy zabytkiem. Nasze usługi obejmują wszystkie etapy rejestracji zabytku. Możesz powierzyć nam wypełnienie tzw. białej karty, wniosku o wpis pojazdu do wojewódzkiej ewidencji zabytków ruchomych, wykonanie badania technicznego oraz złożenie kompletu dokumentów w lokalnym wydziale komunikacji.

Współpracując z nami, rejestracja samochodu na zabytek nie musi być droga ani czasochłonna. Wręcz przeciwnie, zamawiając usługę u niezależnego rzeczoznawcy, zyskujesz swobodę i doradztwo eksperta. Wszystkie zlecenia wykonujemy w terminie i bez zbędnej zwłoki, więc już po krótkim czasie będziesz cieszyć się pojazdem zarejestrowanym jako zabytek.

Kompleksowa rejestracja pojazdu zabytkowego

Rejestracja samochodów zabytkowych to jedna z naszych flagowych usług. Realizujemy ją z myślą o Klientach, którzy pragną cieszyć się autem na żółtych tablicach, ale nie chcą tracić czasu na żmudne formalności. Nasi eksperci wiedzą, jak zarejestrować samochód na zabytek i potrafią błyskawicznie przejść przez ścieżkę urzędową. Mamy ogromne doświadczenie w rejestracji zabytków i wiemy, na co zwracać szczególną uwagę. Zlecenia na rzecz naszych Klientów realizujemy w dogodnym dla nich terminie.

Rejestracja pojazdu zabytkowego to kilka kroków, które zrealizujemy w Twoim imieniu. Wykonamy szczegółowe oględziny pojazdu i sporządzimy fachową dokumentację zdjęciową. Następnie skompletujemy wymagane dokumenty i dostarczymy je Wojewódzkiemu Konserwatorowi Zabytków. Uzyskamy dla Ciebie bezterminowe badanie techniczne i na końcu zarejestrujemy zabytek, odbierając nowe tablice rejestracyjne.

Wybierając nasze usługi, zyskujesz kompleksowe wsparcie merytoryczne i praktyczne. Wystarczy, że uzgodnisz termin i pozostawisz sprawę w naszych rękach. Sprawimy, że będziesz cieszyć się prestiżem posiadania samochodu na żółtych tablicach.

Wycena wartości pojazdu zabytkowego

Wycena pojazdów zabytkowych pozwala dokładnie określić aktualną wartość samochodu na żółtych tablicach. Jedynie konsultacja z naszym niezależnym rzeczoznawcą pozwoli tak precyzyjnie oszacować kwotę, za jaką warto kupić dany model lub go odsprzedać. Zamawiając wycenę zabytku, otrzymujesz wsparcie doświadczonego w tej dziedzinie eksperta. Rzeczoznawca oceni unikalność pojazdu, ewentualne koszty naprawy lub przyszłej eksploatacji, rynkową cenę danego modelu, a także jego cechy niematerialne, na przykład wartość historyczną.

Korzystając z usługi wyceny zabytku, czujesz się bezpiecznie i możesz swobodnie negocjować cenę. Nie martwisz się, że zostaniesz wprowadzony w błąd. Rzeczoznawca przygotuje dla Ciebie obszerny raport, w którym znajdziesz opis wszystkich zalet i wad sprawdzanego pojazdu.

Wycena pojazdów zabytkowych nie zajmuje wiele czasu, a dla Klientów z województwa mazowieckiego przygotowaliśmy atrakcyjną cenowo ofertę. Niezależnie od modelu, marki czy kraju pochodzenia samochodu, jesteśmy w stanie dokładnie oszacować jego wartość.

Zwolnienie z akcyzy pojazdu zabytkowego

Jeśli sprowadzasz zza granicy samochód kolekcjonerski, możesz starać się o zwolnienie z akcyzy. W Twoim imieniu wypełnimy i złożymy odpowiedni odpowiednie dokumenty. Ekspert skompletuje wniosek o zwolnienie z akcyzy samochodu zabytkowego. Pomożemy też w dokładnym określeniu wartości pojazdu i przejściu pozostałych formalności.

Zlecając nam wykonanie szczegółowej ekspertyzy, zyskujesz dowód potwierdzający, że auto może zostać zwolnione z podatku akcyzowego. Polskie organy podatkowe i celne honorują opinie certyfikowanych rzeczoznawców, a w wielu wypadkach wręcz jej wymagają. Możesz się z nami skontaktować nawet wtedy, gdy nie masz pewności, czy dany samochód spełnia wymogi prawne do zwolnienia z akcyzy. Na pewno doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązanie.

Skorzystaj z oferty dla posiadaczy pojazdów zabytkowych i ciesz się prestiżem, jaki dają żółte tablice.

Napisz lub zadzwoń