Wycena maszyny do kredytu

Wycena wartości maszyny jest istotna, gdy chcemy zaciągnąć kredyt. Firmy często kupują używane maszyny – dotyczy to wielu branż. Jednak, aby taka maszyna została zakupiona na kredyt przez firmę niezbędna jest profesjonalna wycena. Należy pamiętać, że tylko rzeczoznawca z odpowiednimi kwalifikacjami może takiej wyceny dokonać.

Dodatkową korzyścią posiadania aktualnej wyceny jest też możliwość amortyzowania kredytu liczona od kwoty określonej przez rzeczoznawcę. Stanowi to koszty i gwarantuje optymalizację podatkową.

 

Rzeczoznawca Maszyn i Urządzeń wycena wartości maszyny

Wycena maszyny do kredytu wykonana przez Rzeczoznawcę maszyn

Szczegółowa wycena zapewnia spełnienie wszelkich wymagań stawianych firmom podczas zaciągania kredytu. Proponujemy najwyższej jakości usługi, które koncentrują się na odpowiednim przygotowaniu wyceny. Każdy klient otrzymuje szczegółowy opis, a także dokumentację zdjęciową, która jest podstawą wszelkich dalszych działań. Każdorazowo dokonujemy analizy, a swoje oceny opieramy przede wszystkim na oględzinach. Metodę przygotowania wyceny dobieramy indywidualnie, tak aby jej jakość nie budziła żadnych wątpliwości. Jest to bardzo ważne, ponieważ profesjonalizm i szczegółowość opisu są gwarancją braku problemów w banku. Opinia oraz wycena, które mają braki mogą być podważone, w wyniku czego firma straci czas, a w najgorszym wypadku poniesie stratę finansową lub w dotkliwy sposób odczuje brak korzyści płynących zakupu urządzenia.

Profesjonalne wyceny dokonywane przez naszych rzeczoznawców są niepodważalne. Przy dokonywaniu wyceny ważne jest to, aby rzeczoznawca miał uprawnienia dotyczące wyceny maszyn, urządzeń i pojazdów .

Rzeczoznawca Maszyn i Urządzeń

Rzeczoznawca Maszyn i Urządzeń

Rzeczoznawca z doświadczeniem i odpowiednimi uprawnieniami jest gwarancją zadowolenia z usługi. Proponujemy szybkie dokonywanie wycen, co jest szczególnie ważne w przypadku chęci zaciągnięcia kredytu. Wolne tempo transakcji mogłoby zniechęcić sprzedającego, w wyniku czego niemożliwe byłoby nabycie maszyny. Chcesz zakupić maszynę na kredyt? Zarezerwuj termin spotkania już dziś!

Zobacz również: Wycena maszyny do leasinguWycena maszyn rolniczych

Jak to
działa?

krok 1
Rzeczoznawca samochodowy Warszawa

Kontakt

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem
telefonu lub zamów online.

krok 2
Rzeczoznawca samochodowy warszawa

Oględziny

Po zapoznaniu się z formularzem
oglądamy Twoje auto.

krok 3
Rzeczoznawca Warszawa

Opinia

Szczegółowy raport wraz z wyceną otrzymasz
od nas na swój adres e-mail.

Mercedes GLE 450

Opinia techniczna – pojazd z niefachowo przeprowadzonymi pracami naprawczymi.

MERCEDES-BENZ GLE 450 4MATIC, 2016 r.

Niestety ten model trafił w ręce nieuczciwego mechanika, który nie tylko przeprowadził prace naprawcze w sposób niefachowy, ale również ,,nie zauważył” kilku uszkodzeń.
Potrzebujesz pomocy przy zakupie auta z rynku wtórnego?
Ubezpieczyciel zaniżył wartość Twojego odszkodowania?
Potrzebujesz rzetelnej wyceny wartości rynkowej?
A może masz pojazd i chcesz żeby wstąpił do prestiżowego grona posiadaczy żółtych tablic?
Skorzystaj z usług niezależnego rzeczoznawcy samochodowego!