Wycena maszyny do leasingu

Leasing jest coraz bardziej popularny. Ostatnie dane mówią, że z leasingu korzysta ponad połowa małych i średnich przedsiębiorstw. Przyczyna jest prosta – łatwiej jest uzyskać leasing niż kredyt. Dzieje się tak, bo banki mają coraz bardziej restrykcyjne wymagania: może to być odpowiednio długi czas istnienia firmy na rynku, odpowiednie zabezpieczenie kredytu, liczne i bardzo szczegółowe dokumenty. Nic więc dziwnego, że firmy preferują leasing. Bardzo często zdarza się jednak, że dokumenty leasingodawcy nie są wystarczające. Konieczne staje się dokonanie wyceny przedmiotu leasingu. Powinna być ona profesjonalna, niebudząca zastrzeżeń i przygotowana przez rzeczoznawcę z uprawnieniami do wyceny urządzeń i maszyn.

Rzeczoznawca Maszyn i Urządzeń wycena wartości maszyny

Wycena maszyny do leasingu wykonana przez Rzeczoznawcę maszyn i urządzeń 

Szczegółowa wycena wartości maszyny gwarantuje spełnienie wszelkich wymagań stawianych przez firmy leasingowe. Jest to szczególnie istotne w przypadku, gdy środek trwały jest rzeczą używaną. Firma leasingowa chce się w takiej sytuacji zabezpieczyć. Gdyby okazało się, że klient nie wywiązuje się z warunków umowy leasingowej, firma leasingowa mogłaby być stratna. Leasingowane przedmioty należą do firmy, a w przypadku gdy klient nie stosuje się do ustalenia umowy przedmiot zostaje zlicytowany. Istotne jest to żeby firma leasingowa nie przepłacała za używane przedmioty, bo w takiej sytuacji mogłaby ponosić stratę.

 

Potrzebujesz wycenić maszynę do leasingu ?

Proponujemy wysokiej jakości usługi, które skupiają się na profesjonalnym przygotowaniu wyceny. Każdemu klientowi dostarczamy opis oraz dokumentację zdjęciową. Oględziny i szczegółowa analiza są niezwykle ważne. Skuteczne szacowanie wartości środków trwałych sprawia, że w przyszłości nie pojawiają się problemy związane z realną wartością przedmiotu. Metoda wyceny jest uzależniona od posiadanych przez nas danych czy typu maszyny.

Rzeczoznawca Maszyn i Urządzeń

Rzeczoznawca Maszyn i Urządzeń

Proponujemy jedynie solidną wycenę. Wiemy, że dla klientów liczy się czas, więc jesteśmy terminowi i działamy szybko. Doświadczony rzeczoznawca jest doskonałym wyborem, jeśli chodzi o wycenę wartości maszyny do leasingu . Chcesz leasingowa maszynę? – zamów wycenę już dziś.

Zobacz również: Wycena maszyny do kredytu , Wycena maszyny do wykupu

Jak to
działa?

krok 1
Rzeczoznawca samochodowy Warszawa

Kontakt

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem
telefonu lub zamów online.

krok 2
Rzeczoznawca samochodowy warszawa

Oględziny

Po zapoznaniu się z formularzem
oglądamy Twoje auto.

krok 3
Rzeczoznawca Warszawa

Opinia

Szczegółowy raport wraz z wyceną otrzymasz
od nas na swój adres e-mail.

Mercedes GLE 450

Opinia techniczna – pojazd z niefachowo przeprowadzonymi pracami naprawczymi.

MERCEDES-BENZ GLE 450 4MATIC, 2016 r.

Niestety ten model trafił w ręce nieuczciwego mechanika, który nie tylko przeprowadził prace naprawcze w sposób niefachowy, ale również ,,nie zauważył” kilku uszkodzeń.
Potrzebujesz pomocy przy zakupie auta z rynku wtórnego?
Ubezpieczyciel zaniżył wartość Twojego odszkodowania?
Potrzebujesz rzetelnej wyceny wartości rynkowej?
A może masz pojazd i chcesz żeby wstąpił do prestiżowego grona posiadaczy żółtych tablic?
Skorzystaj z usług niezależnego rzeczoznawcy samochodowego!