Wycena wartości samochodu ciężarowego

Szukasz specjalisty, który wyceni wartość wskazanego przez Ciebie samochodu cieżarowego? Jako niezależny Rzeczoznawca samochodowy oferuję kompleksowe usługi w tym zakresie. Do mojej dyspozycji pozostają najlepsze narzędzia i profesjonalne metody pracy. Wszystko to jest poparte kilkuletnim doświadczeniem w branży rzeczoznawstwa.

Pełna oferta obejmuje wycenę samochodów ciężarowych oraz naczep do ciągników siodłowych. Wykonuję ekspertyzy także dla pojazdów o zabudowie specjalnej, takich jak cysterny, wozy strażackie, autobusy czy chłodnie. Współpracuję z wieloma firmami, instytucjami i mnóstwem klientów indywidualnych, którzy chcą uzyskać wycenę wartości wskazanego auta ciężarowego. Do każdej zleconej pracy podchodzę indywidualnie, dbając o profesjonalizm i dobro klienta. Przy wycenie samochodów ciężarowych kieruję się najwyższymi standardami jakości świadczonych usług.

 

Wycena naczep do ciągników siodłowych

Gwarantuję profesjonalne oszacowanie przedstawionej do wyceny naczepy. Do podstawowych parametrów podlegających ocenie należą stan techniczny i rok produkcji naczepy, ale nie tylko. W trakcie wydawania opinii biorę pod uwagę wszystkie istotne fakty, w tym wartość wyposażenia oraz sprawność podzespołów. Właśnie takie czynniki w konsekwencji mogą rzutować na realną wartość przedstawionego pojazdu.

 

Usługi na zlecenie klientów indywidualnych

Chcesz kupić samochód ciężarowy lub naczepę do ciągnika siodłowego? Masz wątpliwości, czy pojazd jest warty tyle, ile wskazano w ogłoszeniu? Dysponuję specjalistyczną wiedzą niezbędną do prawidłowego określenia wartości auta. Korzystając z moich usług łatwo sprawdzisz, czy sprzedający żąda uczciwej ceny. Dowiesz się też o istnieniu ewentualnych usterek lub czynników obniżających wartość. Jako Rzeczoznawca zapewniam obiektywne i wiążące opinie, które możesz wykorzystać w czasie kupna lub sprzedaży samochodu ciężarowego.

 

Usługi na zlecenie przedsiębiorstw 

Oferuję profesjonalną wycenę aut ciężarowych na zlecenie przedsiębiorstw, w tym firm logistycznych i spedycyjnych. Branża TSL korzysta z pojazdów ciężarowych w czasie wykonywania zleceń oraz jako składnik majątku trwałego. W celu dokonywania prawidłowych odpisów amortyzacyjnych, konieczna jest ekspertyza wydana przez niezależnego Rzeczoznawcę samochodowego. Wydane opinie w zupełności wystarczą do wykonania odpowiednich wpisów w ewidencji majątku przedsiębiorstwa.

 

Wycena w celu uzyskania odszkodowania

Oszacowanie wartości pojazdu jest szczególnie ważne w sytuacji, gdy samochód lub naczepa brały udział w kolizji, a właściciel chce otrzymać odszkodowanie. Wycena poniesionych szkód pozwala ubiegać się o zwrot kosztów naprawy. Jest przydatna również w sytuacji oceny wysokości składki AC. Nawet jeżeli firma ubezpieczeniowa zaniży wartość odszkodowania, opinia niezależnego Rzeczoznawcy pomaga dochodzić swoich praw.

 

Od czego zależy wartość naczepy lub auta ciężarowego?

Rzeczywista wartość auta ciężarowego lub naczepy do ciągnika siodłowego zależy od kilku czynników. Liczy się przede wszystkim marka i model pojazdu, jak również jego przebieg techniczny i ogólny stan wizualny. Jako Rzeczoznawca uwzględniam również dostępne wyposażenie. Nie bez znaczenia dla wartości pozostaje zabudowa specjalna, wykorzystywana w cysternach, chłodniach i wozach strażackich. Dzięki skrupulatnej ekspertyzie masz pewność, że poznasz realną wartość rynkową samochodu lub naczepy.

Oferta wyceny samochodów ciężarowych i naczep jest skierowana do klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz instytucji. Oprócz wycen aut ciężarowych, oferuję również oszacowania dla pojazdów osobowych, dostawczych, zabytkowych i kolekcjonerskich. Rozpoczynając współpracę ze mną, zyskujesz:

  • Indywidualne podejście do każdego zlecenia
  • Możliwość spotkania się w dogodnym dla Ciebie czasie, także online
  • Kompleksowy pakiet świadczonych usług
  • Wieloletnie doświadczenie i merytoryczne wsparcie
  • Konkurencyjne ceny

Jeżeli chcesz, żeby Twoja wycena samochodu ciężarowego została wykonana rzetelnie i profesjonalnie, zapraszam do kontaktu. Napisz lub zadzwoń – prześlę Ci spersonalizowaną ofertę. Wyceniamy również wartość rynkową samochodów dostawczych oraz wartość samochodu do wykupu.

Jak to
działa?

krok 1
Rzeczoznawca samochodowy Warszawa

Kontakt

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem
telefonu lub zamów online.

krok 2
Rzeczoznawca samochodowy warszawa

Oględziny

Po zapoznaniu się z formularzem
oglądamy Twoje auto.

krok 3
Rzeczoznawca Warszawa

Opinia

Szczegółowy raport wraz z wyceną otrzymasz
od nas na swój adres e-mail.

Mercedes GLE 450

Opinia techniczna – pojazd z niefachowo przeprowadzonymi pracami naprawczymi.

MERCEDES-BENZ GLE 450 4MATIC, 2016 r.

Niestety ten model trafił w ręce nieuczciwego mechanika, który nie tylko przeprowadził prace naprawcze w sposób niefachowy, ale również ,,nie zauważył” kilku uszkodzeń.
Potrzebujesz pomocy przy zakupie auta z rynku wtórnego?
Ubezpieczyciel zaniżył wartość Twojego odszkodowania?
Potrzebujesz rzetelnej wyceny wartości rynkowej?
A może masz pojazd i chcesz żeby wstąpił do prestiżowego grona posiadaczy żółtych tablic?
Skorzystaj z usług niezależnego rzeczoznawcy samochodowego!