Wycena wartości samochodu do wykupu z leasingu

Leasing to coraz częściej wybierana forma nabycia środka trwałego do firmy. Umowa leasingowa nie jest obciążona tak dużą liczbą wymagań jak umowa kredytowa, dlatego według najnowszych danych ponad połowa firm korzysta z tego rozwiązania. Leasing jest bardziej przystępny i nie wymaga dostarczenia licznych dokumentów. Sam proces leasingowania samochodu nie jest skomplikowany. Do momentu wykupu samochód jest własnością leasingodawcy a po zakończeniu umowy leasingowej możliwy jest jego wykup.

 

Rzeczoznawca Samochodowy Sprawdzenie samochodu przed zakupem

Solidnie przygotowana wycena ma duże znaczenie dla kosztów ponoszonych przez leasingodawcę i leasingobiorcę. Źle oszacowana wartość może prowadzić do strat jednej ze stron. Kwota ustalona przez akredytowanego rzeczoznawcę pozwoli na dokonanie właściwych odpisów amortyzacyjnych. Wycena wartości samochodu jest więc bardzo ważna i powinna być sporządzana przy każdym podpisywaniu umowy. Pozwala to zabezpieczyć interesy obu stron – kupującego i sprzedającego.

Rzeczoznawca szacuje wartość samochodu indywidualnie, biorąc pod uwagę miedzy innymi stan techniczny pojazdu, przebieg, rocznik, wyposażenie. Podejście przy wykonywaniu wyceny jest więc każdorazowo dostosowywane do rodzaju zlecenia. Szczegółowa wycena jest dokumentem, który zawiera wszelkie informacje o danym aucie. W wycenie wartości sporządzonej przez niezależnego rzeczoznawcę znaleźć można opis, informacje na temat utraty wartości przez samochód, a także szacunkową cenę i dokumentację zdjęciową.

 

Wycena wartości samochodu

Profesjonalna wycena wartości samochodu wykonywana jest przez niezależnego, certyfikowanego rzeczoznawcę. Przeprowadza on wycenę biorąc pod uwagę ceny rynkowe podobnych samochodów oraz  wykonane wcześniej oględziny wraz z odpowiednią dokumentacją zdjęciową.

Zapraszam do kontaktu i umówienia terminu spotkania – profesjonalizm, zaangażowanie, krótkie terminy i profesjonalne podejście gwarantowane. Wyceniamy również samochody ciężarowe oraz wartość online (nowość).

Jak to
działa?

krok 1
Rzeczoznawca samochodowy Warszawa

Kontakt

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem
telefonu lub zamów online.

krok 2
Rzeczoznawca samochodowy warszawa

Oględziny

Po zapoznaniu się z formularzem
oglądamy Twoje auto.

krok 3
Rzeczoznawca Warszawa

Opinia

Szczegółowy raport wraz z wyceną otrzymasz
od nas na swój adres e-mail.

Mercedes GLE 450

Opinia techniczna – pojazd z niefachowo przeprowadzonymi pracami naprawczymi.

MERCEDES-BENZ GLE 450 4MATIC, 2016 r.

Niestety ten model trafił w ręce nieuczciwego mechanika, który nie tylko przeprowadził prace naprawcze w sposób niefachowy, ale również ,,nie zauważył” kilku uszkodzeń.
Potrzebujesz pomocy przy zakupie auta z rynku wtórnego?
Ubezpieczyciel zaniżył wartość Twojego odszkodowania?
Potrzebujesz rzetelnej wyceny wartości rynkowej?
A może masz pojazd i chcesz żeby wstąpił do prestiżowego grona posiadaczy żółtych tablic?
Skorzystaj z usług niezależnego rzeczoznawcy samochodowego!