Kompleksowa rejestracja pojazdu zabytkowego

Potrzebujesz pomocy przy rejestracji zabytkowego pojazdu? Jeśli chcesz, żeby cała procedura przebiegła sprawnie i szybko, skorzystaj z usług niezależnego Rzeczoznawcy Samochodowego. Od zarejestrowania zabytkowego auta dzielą Cię tylko 4 kroki! Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

 

Rzeczoznawca samochodów zabytkowych wycena wartości samochodu kolekcjonerskiego zolte tablice rejestracja na zabytek unikat biala karta

Kompleksowa usługa rejestracji samochodu na żółte tablice

Szczegóły związane z uzyskaniem żółotych tablic Cię przerażają? Nie musisz przechodzić przez to wszystko samodzielnie – chętnie przeprowadzimy Twój samochód przez całą drogę proceduralną. Zobacz, jakie 4 etapy czekają każdego, kto chce zarejestrować zabytkowy pojazd. Na każdym z tych kroków w Twoim imieniu wykonamy niezbędne czynności, skompletujemy dokumentację i wreszcie uzyskamy żółte tablice we właściwym Wydziale Komunikacji.

Krok 1: Oględziny

Oględziny pokazu zabytkowego to pierwszy i bardzo ważny etap na drodze do rejestracji. Właśnie na podstawie opinii rzeczoznawcy konserwator zabytków może wydać stosowną decyzję. Dlatego tak istotne jest, abyś wybrał odpowiedniego eksperta. Rzeczoznawca samochodowy musi być specjalistą, który posiada szczegółową wiedzę fachową na temat zabytkowych pojazdów.

Współpracując z nami, możesz liczyć na szybko i profesjonalnie wykonaną usługę. Oględziny pojazdu zabytkowego polegają między innymi na wykonaniu fachowej dokumentacji zdjęciowej. Ustalimy też oryginalność samochodu, dzięki czemu konserwator zabytków będzie mógł wydać pozytywną decyzję.

Krok 2: Kompletowanie dokumentacji

Samodzielne kompletowanie dokumentów i składanie poszczególnych wniosków może się okazać drogą przez mękę. Nie musisz mieć wszystkiego na swojej głowie. Profesjonalny rzeczoznawca samochodowy może bardzo pomóc! W Twoim imieniu dopełnimy wszelkich formalności. Przygotujemy wniosek o przeprowadzenie badania zgodności pojazdu zabytkowego z warunkami technicznymi.

W ramach kompleksowej usługi złożymy niezbędne dokumenty Wojewódzkiemu Konserwatorowi Zabytków. Do WKZ dostarczymy:

  • Wystawioną opinię techniczną
  • Kartę ewidencji ruchomych zabytków techniki (tzw. biała karta)
  • Wniosek o wpis do ewidencji WKZ

Krok 3: Bezterminowe badanie techniczne

Po uzyskaniu pozytywnej decyzji konserwatora zabytków, konieczne staje się wykonanie przeglądu technicznego w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów. Nie musisz się o to martwić – zadbamy o wszytko! W OSKP zlecimy bezterminowe badanie techniczne. Diagnosta zweryfikuje dane zawarte w „białej karcie” oraz sprawdzi rzeczywisty stan pojazdu.

Żebyś mógł poruszać się swoim zabytkowym pojazdem po drogach, musi być sprawny technicznie i bezpieczny. Dokładne badanie techniczne pozwoli Ci zyskać pewność, że Twoje auto jest w 100% gotowe, aby ruszyć w trasę. Po uzyskaniu bezterminowego badania technicznego, przejdziemy do ostatniego etapu – rejestracji Twojego pojazdu.

Krok 4: Rejestracja samochodu

Ostatni etap to formalność, ale nie wolno go pominąć. Korzystając z Twojego pełnomocnictwa, zarejestrujemy samochód we właściwym Wydziale Komunikacji. Ponieważ chodzi o pojazd zabytkowy, otrzyma on żółte tablice. W większości sytuacji, specjalne tablice rejestracyjne są dostępne od ręki. Gotowe auto z nowymi tablicami, ważnym przeglądem technicznym i kompletem dokumentów dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres. Unikniesz kolejek w Wydziale Komunikacji, zaoszczędzisz sporo czasu i nerwów!

Skorzystaj z naszych usług – oszczędź cenny czas

Korzystając z usług profesjonalnego Rzeczoznawcy Samochodowego, oszczędzasz swój czas. Nie musisz martwić się tym, czy należycie dopełniłeś wszystkich formalności i czy złożyłeś odpowiednie wnioski. Dzięki naszej pomocy, cały proces przebiegnie szybko i sprawnie. Zostawiając rejestrację pojazdu zabytkowego w naszych rękach, możesz być spokojny. Jesteśmy fachowcami z wieloletnim doświadczeniem.

Rzeczoznawca samochodów zabytkowych wycena wartości samochodu kolekcjonerskiego zolte tablice rejestracja na zabytek unikat biala karta

Rzeczoznawca samochodów zabytkowych

Kompleksowa usługa obejmuje wszystkie cztery kroki niezbędne, aby uzyskać żółte, zabytkowe tablice. Gwarantujemy merytoryczne wsparcie na każdym etapie realizacji, a tablice rejestracyjne  dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres. Dzięki temu będziesz mógł skupić się na tym, co naprawdę istotne – przyjemności z jazdy swoim wyjątkowym samochodem. Skontaktuj się z nami już dziś.

Sprawdź również: Dokumentacja na zabytek , Wycena wartości samochodu zabytkowego

Jak to
działa?

krok 1
Rzeczoznawca samochodowy Warszawa

Kontakt

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem
telefonu lub zamów online.

krok 2
Rzeczoznawca samochodowy warszawa

Oględziny

Po zapoznaniu się z formularzem
oglądamy Twoje auto.

krok 3
Rzeczoznawca Warszawa

Opinia

Szczegółowy raport wraz z wyceną otrzymasz
od nas na swój adres e-mail.

Mercedes GLE 450

Opinia techniczna – pojazd z niefachowo przeprowadzonymi pracami naprawczymi.

MERCEDES-BENZ GLE 450 4MATIC, 2016 r.

Niestety ten model trafił w ręce nieuczciwego mechanika, który nie tylko przeprowadził prace naprawcze w sposób niefachowy, ale również ,,nie zauważył” kilku uszkodzeń.
Potrzebujesz pomocy przy zakupie auta z rynku wtórnego?
Ubezpieczyciel zaniżył wartość Twojego odszkodowania?
Potrzebujesz rzetelnej wyceny wartości rynkowej?
A może masz pojazd i chcesz żeby wstąpił do prestiżowego grona posiadaczy żółtych tablic?
Skorzystaj z usług niezależnego rzeczoznawcy samochodowego!