Wycena wartości floty samochodowej

Flota samochodowa to grupa pojazdów wykorzystywanych w danym przedsiębiorstwie. W pewnym momencie dochodzi do podjęcia decyzji o wymianie floty. Jednak co zrobić ze starymi autami? Firmy najczęściej decydują się na remarketing, czyli sprzedaż aut poleasingowych. W przypadku chęci sprzedaży floty powinniśmy skorzystać z usług profesjonalnego rzeczoznawcy. Przy sprzedaży pojazdu na cenę wpływa jego stan techniczny. Należy uwzględnić obniżenie jego wartości ze względu na eksploatację. Im bardziej wyeksploatowane auto, tym cena niższa. W przypadku flot najlepszym wyjściem jest skorzystanie z usług rzeczoznawcy.

Rzeczoznawca Samochodowy Sprawdzenie samochodu przed zakupem

Czy warto skorzystać z usług Rzeczoznawcy samochodowego?

Rzeczoznawca samochodowy to specjalista w dziedzinie wyceny pojazdów. Posiada on szeroką wiedzę z zakresu motoryzacji, jest uprawniony do wydawania specjalnych opinii czy też przygotowywania ekspertyz dla podmiotów, z którymi podejmuje współpracę. Rzetelny i doświadczony rzeczoznawca samochodowy opiniuje stan techniczny pojazdów, ale też może wskazać najlepszy sposób na ich naprawę. Jest to bardzo istotne w przypadku floty pojazdów – mamy bowiem do czynienia z samochodami, których stan techniczny jest różny. Część aut może być powypadkowa lub bardziej wyeksploatowana niż reszta. Certyfikowany rzeczoznawca potrafi wycenić koszt naprawy, dostarcza   informacje o uszkodzeniach pojazdów, ale też podpowiada, które części powinny zostać wymienione. Pomaga to podjąć decyzję, czy flotę sprzedawać w paczkach, czy też dokonać niezbędnych napraw i sprzedać auta oddzielnie za wyższą kwotę. Skorzystanie z usług rzeczoznawcy przynosi korzyści  finansowe – nie prowadzi do zaniżenia wartości pojazdu.

Pomoc Rzeczoznawcy przy zakupie floty samochodowej

Podobnie jest w przypadku zakupu floty – powinna ona zostać sprawdzona przez rzeczoznawcę, aby uniknąć sytuacji, gdy sprzedawca tej wyceny nie ma i zawyża wartość swoich aut. Może dojść do sytuacji, że zostaniemy oszukani, a niektóre fakty zostaną ukryte. Po oględzinach dostarcza opis i dokument wyceny, co często otwiera drogę do negocjacji ceny.

Wycena wartości samochodu

Kompleksowa pomoc przy wycenie floty samochodowej

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyceny pojazdów, w tym flot samochodowych. Jestem doświadczonym, rzetelnym rzeczoznawcą, który ma bogatą wiedzę motoryzacyjną – otrzymasz solidną i szczegółową wycenę floty samochodów wraz z dokumentacją zdjęciową, co pozwoli ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Zapraszam do kontaktu i składania zapytań. Wyceniamy również wartość samochodu do kredytu oraz online.

Jak to
działa?

krok 1
Rzeczoznawca samochodowy Warszawa

Kontakt

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem
telefonu lub zamów online.

krok 2
Rzeczoznawca samochodowy warszawa

Oględziny

Po zapoznaniu się z formularzem
oglądamy Twoje auto.

krok 3
Rzeczoznawca Warszawa

Opinia

Szczegółowy raport wraz z wyceną otrzymasz
od nas na swój adres e-mail.

Mercedes GLE 450

Opinia techniczna – pojazd z niefachowo przeprowadzonymi pracami naprawczymi.

MERCEDES-BENZ GLE 450 4MATIC, 2016 r.

Niestety ten model trafił w ręce nieuczciwego mechanika, który nie tylko przeprowadził prace naprawcze w sposób niefachowy, ale również ,,nie zauważył” kilku uszkodzeń.
Potrzebujesz pomocy przy zakupie auta z rynku wtórnego?
Ubezpieczyciel zaniżył wartość Twojego odszkodowania?
Potrzebujesz rzetelnej wyceny wartości rynkowej?
A może masz pojazd i chcesz żeby wstąpił do prestiżowego grona posiadaczy żółtych tablic?
Skorzystaj z usług niezależnego rzeczoznawcy samochodowego!