Wycena wartości samochodu online

Wycena wykonana przez Rzeczoznawcę online  to nowoczesna usługa, która nie wymaga osobistego stawiennictwa – pozwala więc zaoszczędzić czas na dojazd oraz pieniądze. Jest przy tym rzetelna – wykorzystanie najnowszych technologii jest coraz częściej dostrzegane w codziennym życiu. Również instytucje, urzędy, rzeczoznawcy wiele spraw pozwalają załatwić przez internet, co jest odpowiedzią na zapotrzebowanie współczesnych ludzi. Rozwój technologii sprzyja coraz większej cyfryzacji – wycena online jest coraz częściej spotykana i bez problemu akceptowana.

 

Rzeczoznawca Samochodowy Sprawdzenie samochodu przed zakupem

Wycena wartości samochodu online

W obecnych czasach jesteśmy zabiegani – nie mamy czasu, pochłania nas życie zawodowe. W wielu przypadkach jednak potrzebna jest nam wycena certyfikowanego rzeczoznawcy – zdarza się, że nie mamy możliwości umówienia się na oględziny. Podobnie jest w innych, sytuacjach, więc jeśli jest potrzebna:

 • wycena samochodu online do Urzędu Skarbowego (akcyza),
 • wycena samochodu online do Urzędu Pracy,
 • wycena samochodu online zaniżone odszkodowanie,
 • wycena samochodu do sprzedaży,
 • wycena samochodu do kredytu/leasingu,
 • wycena samochodu do ubezpieczenia,
 • oraz wiele innych.

 

Jak skuteczna jest wycena samochodu online ?

Do każdej wyceny podchodzę indywidualnie i stosuję najbardziej skuteczne metody, które pozwalają z  dużą dokładnością określić stan pojazdu oraz jego wartość rynkową lub katalogową.
Rzeczoznawca odpowiada na potrzeby współczesnych czasów i oferuje wycenę online.

 

Jak odbywa się wycena samochodu online ?

Wycena online odbywa się poprzez realizację instrukcji. Rzeczoznawca na podstawie zdjęć dokonuje wyceny auta. Tak sporządzona wycena jest rzetelna i ważna tak samo jak tradycyjna. Rzeczoznawca ma dużą wiedzę i jest w stanie na podstawie danych na temat samochodu oraz dokumentacji zdjęciowej oszacować wartość pojazdu. 

 

Jeśli zależy Ci na czasie, świetnie trafiłeś

Wycena przez internet wykonywana jest na terenie całego kraju i jest bardzo przydatna, jeśli zależy nam na czasie. Wycena sprawdzi się w wielu przypadkach – zarówno do celów prywatnych, jak i celów urzędowych. Wyceny przeprowadzone przez certyfikowanych rzeczoznawców są uznawane w urzędach, bankach czy towarzystwach ubezpieczeniowych.

 

Instrukcja przygotowania zdjęć

 

Wyceny wartości samochodów są przygotowywane przez rzeczoznawcę na podstawie przesłanych zdjęć i dokumentów. Prawidłowo zrobione zdjęcia są szczególnie ważne, gdy rzeczoznawca określa rodzaj szkód i wskazuje listę czynności niezbędnych do wykonania, aby umożliwić dalsze użytkowanie pojazdu. Zbyt mała liczba fotografii lub niedokładne ich wykonanie stanowią częstą przyczynę błędnych ocen rzeczoznawcy co do faktycznego stanu samochodu.

Podczas wykonywania dokumentacji fotograficznej dla rzeczoznawcy przez internet należy zwrócić uwagę, aby jak najdokładniej prezentowały pojazd. Poniżej zamieszczono szczegółową instrukcję, która wyszczególnia najważniejsze elementy do sfotografowania.

 

 1. Zdjęcia dla rzeczoznawcy – instrukcja krok po kroku

Otoczenie, w którym znajduje się pojazd nie ma żadnego znaczenia dla rzeczoznawcy. Na każdym ze zdjęć większość jego powierzchni powinien zajmować samochód.

 

 1. Zdjęcia ogólne z zewnątrz pojazdu

4 zdjęcia, które pokażą widok ogólny pojazdu po bokach z obu stron, z przodu oraz z tyłu wykonane na wysokości środka pojazdu. Dodatkowo 4 zdjęcia zrobione od góry pod skosem.

 

 1. Zdjęcia wnętrza samochodu

Zdjęcie zrobione przez otwarte drzwi kierowcy oraz fotografie prezentujące wyposażenie pojazdu i jego zużycie. Na kolejnych zdjęciach powinny znaleźć się kokpit, stan przebiegu, gałka zmiany biegów. Wszystkich zdjęć nie powinno być więcej niż 5-6.

 

 1. Zdjęcia numeru identyfikacyjnego oraz tabliczki znamionowej

Jeżeli elementy te są umieszczone w trudnym do równego sfotografowania miejscu, należy zadbać przede wszystkim o to, by zawarte na nich informacje były czytelne na zdjęciu.

 

 1. Zdjęcia uszkodzeń

Fotografie prezentujące ogólny widok szkód z daleka wskazujące, w jakiej części pojazdu się one znajdują. Pozostałe zdjęcia  – uszkodzenia w zbliżeniu, z róźnych perspektyw. Warto zrobić jak najwięcej różnych zdjęć uszkodzeń, gdyż pomaga to rzeczoznawcy w ocenieniu ich rozmiaru.

 

 1. Fotografie dokumentów identyfikacyjnych 

Wymogiem do przygotowania kosztorysu naprawy pojazdów zarejestrowanych w Polsce jest dostarczenie zdjęć, bądź skanów obu stron dowodu rejestracyjnego. Jeśli pojazd jest zarejestrowany zagranicą, należy przedstawić dokumenty identyfikacyjne obowiązujące w danym kraju.

 

 1. Uszkodzenia nienadające się do sfotografowania 

Gdy uszkodzenia pojazdu nie jest możliwe do zaprezentowania na zdjęciach, konieczna jest inna forma ich udokumentowania przed internetowym rzeczoznawcą. Odpowiednie poświadczenia szkody można uzyskać na piśmie jako diagnozę ze specjalistycznego warsztatu, na której zamieszczone będą dane firmy wykonującej diagnozę, dane pojazdu, a także data badania i wykryte uszkodzenia.

Wycena wartości samochodu

Rzeczoznawca samochodowy online

Zapraszam do zapoznania się z bogatą ofertą wycen wykonywanych do różnych celów. Wszystkie wyceny są rzetelne, zawierają dokładne opisy. Bogate doświadczenie, profesjonalizm, miła obsługa – zapraszam do zapoznania się z ofertą wycen online i do składania zapytań przez internet. Wyceniamy również wartość samochodu do wykupu oraz flotę samochodową.

 

Jak to
działa?

krok 1
Rzeczoznawca samochodowy Warszawa

Kontakt

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem
telefonu lub zamów online.

krok 2
Rzeczoznawca samochodowy warszawa

Oględziny

Po zapoznaniu się z formularzem
oglądamy Twoje auto.

krok 3
Rzeczoznawca Warszawa

Opinia

Szczegółowy raport wraz z wyceną otrzymasz
od nas na swój adres e-mail.

Mercedes GLE 450

Opinia techniczna – pojazd z niefachowo przeprowadzonymi pracami naprawczymi.

MERCEDES-BENZ GLE 450 4MATIC, 2016 r.

Niestety ten model trafił w ręce nieuczciwego mechanika, który nie tylko przeprowadził prace naprawcze w sposób niefachowy, ale również ,,nie zauważył” kilku uszkodzeń.
Potrzebujesz pomocy przy zakupie auta z rynku wtórnego?
Ubezpieczyciel zaniżył wartość Twojego odszkodowania?
Potrzebujesz rzetelnej wyceny wartości rynkowej?
A może masz pojazd i chcesz żeby wstąpił do prestiżowego grona posiadaczy żółtych tablic?
Skorzystaj z usług niezależnego rzeczoznawcy samochodowego!